Google Ads je online reklamní platforma společnosti Google. Prostřednictvím služby Google Ads můžete vytvářet online reklamy a oslovit publikum v momentě, kdy se zajímá o vaše produkty či služby.

  • Google Ads je služba, kterou můžete využít k propagaci své firmy, k podpoře prodeje produktů či služeb, zvýšení povědomí a zvýšení návštěvnosti webu.
  • Účty Google Ads se spravují online, takže svou reklamní kampaň, včetně textů reklam, nastavení a rozpočtu, můžete vytvářet a upravovat kdykoli.
  • Nejsou stanoveny žádné minimální výdaje a svůj rozpočet si nastavujete a řídíte sami. Můžete si vybrat, kde se vaše reklamy budou zobrazovat, nastavit rozpočet, který vám vyhovuje, a snadno měřit účinek reklam.

Zkušenosti s Google Ads jsou naprosto vynikající, mé doporučení je alespoň minimálně využít služby Analytics, která je úplně zadarmo. Google Ads spolu se službou Google Analytics jsou perfektním nástrojem pro správu reklamy. Google jakožto nejrozšířenější vyhledávácí nástroj na světě, Vám poskytuje ideální markentingové řešení, jak pro eshop tak prezentaci firmy. Nástroje od Googlu nabízejí podrobné statistiky a přehledy, které slouží pro zdokonalovaní markentingových kampaní a k vytěžení ještě více tak cenných informaci.

Nastavení služeb Google Ads a Google Analytics jsou zdlouhavé, jejich implementace patří k těm náročnějším. Z vlastní zkušenosti, doporučuji její implementaci nechat na odbornících a specializovaných firmách.

Odkazy které se můžou hodit:

Google Ads
Založte si účet a začněte inzerovat
Objevte Google Ads

Použité zdroje: https://support.google.com/google-ads/answer/6319?hl=cs